Samsung Chromebook 3 XE500c13 XE303c12 XE500c12 XE503c12 XE503c32 XE500t1C Series Laptop Charger AC Adapter Power Cord (0.7 x 2.5mm) [12V 26W/40W] Compatible Adapter